Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Zariadenia / Ultrazvukové ?istenie
Na NAIL-EON ultrazvukový čistič záruky brilantné čistoty
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Dostaneme vždy vysoko kvalitné. Avšak, sme zlepšili naše Ultrazvukový čistič pre vás. Skontrolujte, či sami, ako rýchlo a ľahko dostanete svoje nástroje, okuliare, šperky a oveľa viac čistý. Prístroj je vyplnená s čistou vodou. Je vhodné do 750 ml. S jeho 42.000 Hz frekvencii, je to tichšie ako ostatné zariadenia. Môžete si vybrať z piatich rôznych nastavení, 90, 180, 280 380 alebo 480 sekúnd. Prístroj tiež okuliare, hodinky, šperky a dokonca aj CD a DVD sú pištivý čisté a baktérie-voľný okrem svoje nástroje behom niekoľkých minút. Môžete vyčistiť vaše fréza prílohy tiež jemne a dôkladne, budete úplne ohromení. Ak čistiaci výkon sám nestačí ultrazvukové čistiace zariadenia, môžete si dať špeciálny čistiaci koncentrát do vody. Zvyčajne, to nie je potrebné. Ultrazvukový čistič čistí cez fyzický proces nazývaný Kavitácia. Priemerný po troch minútach sú dosť a predmet je pištivý čisté. Ďalšia liečba nie je potrebný. Prístroj sa hodí na každý stôl a tam by nemal chýbať. To môže byť pripojený k akémukoľvek štandardnému elektrickej zásuvky. Samozrejme, prístroj je technicky správne a v súlade s európskymi normami. Byť inšpirovaný naše Ultrazvukový čistič. Ako vždy, získate produkt najvyššej kvality s nami.

Veľkosť
+
0.254 Meter (m)
0.177 Meter (m)
0.172 Meter (m)
inštrukcie
+
Pomocou vysokej frekvencie čistenia sa čistiaca tekutina privedie do vysokofrekvenčných vibrácií, takže sa rozpustia aj tie najmenšie čiastočky nečistôt na neprístupných miestach. Nádrž naplňte studenou vodou, príp. pridajte čistiaci koncentrát,  nastavte požadovaný čas a stlačte tlačidlo Zap./Vyp. Prístroj začne čistiť.
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.8
Prehľad
5
8
4
2
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná