Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Zariadenia / UV Lampy a LED CCFL Sušička

UV Lampy a LED CCFL Sušička

Filter articles
LED Sušička a UV CCFL lampa, UV gél svetlo, čierne lampa pre nechty technikov

Remeselník potrebuje na svoju prácu kvalitné náčinie, umelec kvalitné nástroje a aj nechtový dizajnér/-ka vie odviesť kvalitnú prácu len s pomocou vhodného príslušenstva. V žiadnom nechtovom štúdiu by nemali chýbať UV lampy a sušička. UV gél totiž potrebuje na vytvrdnutie určitý čas a UV lampy a sušička tento proces urýchľujú. Pod UV lampou je gél po dvoch minútach kompletne vytvrdený, čo jednak ušetrí čas zákazníkovi a zároveň spríjemní prácu nechtovému dizajnérovi bez zbytočných vynútených prestávok.

Tieto prístroje sú bezpečné a neškodné. Pod pomerne slabé UV svetlo sa položia len končeky prstov s nechtami. Z vonkajšej strany sú tieto prístroje zatienené, takže žiadne nebezpečenstvo tým pádom nevniká. Sú starostlivo vyrobené a vyhovujú po každej stránke európskym štandardom. Okrem toho majú všetky naše prístroje trojročnú záruku, v prípade že by došlo k ich poruche.

Popri väčších prístrojoch, vhodných predovšetkým na použitie v domácnosti, alebo v nechtovom štúdiu, nájdete v našom katalógu aj menšie prenosné prístroje, ktoré sú ľahké na prepravu. Náhradné lampy a sušička a rúrky ako aj náhradné spodné časti prístrojov sú taktiež v našom sortimente. Zoznam možných porúch, ku ktorým dochádza len v zriedkavých prípadoch, Vám zase pomôže vzniknuté komplikácie ľahšie lokalizovať a následne odstrániť.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná