Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Zariadenia / UV Lampy a LED CCFL Sušička

UV Lampy a LED CCFL Sušička

Filter articles
NDED 4 Lampa UV zariadenia UV Lampy a LED CCFL Sušička NDED 4 Lampa UV zariadenia
z 19,54 € *
NAIL-EON UV lampa UV Lampy a LED CCFL Sušička NAIL-EON UV lampa
29,18 € *
NAIL-EON UV lampa kryt UV Lampy a LED CCFL Sušička NAIL-EON UV lampa kryt
2,65 € *
NAIL-EON 1 Duša UV lampa UV Lampy a LED CCFL Sušička NAIL-EON 1 Duša UV lampa
14,95 € *
UV svetlo liečenie je UV Lampy a LED CCFL Sušička UV svetlo liečenie je
78,95 € *
LED svetlo liečenie je UV Lampy a LED CCFL Sušička LED svetlo liečenie je
119,00 € *

LED Sušička a UV CCFL lampa, UV gél svetlo, čierne lampa pre nechty technikov

Remeselník potrebuje na svoju prácu kvalitné náčinie, umelec kvalitné nástroje a aj nechtový dizajnér/-ka vie odviesť kvalitnú prácu len s pomocou vhodného príslušenstva. V žiadnom nechtovom štúdiu by nemali chýbať UV lampy a sušička. UV gél totiž potrebuje na vytvrdnutie určitý čas a UV lampy a sušička tento proces urýchľujú. Pod UV lampou je gél po dvoch minútach kompletne vytvrdený, čo jednak ušetrí čas zákazníkovi a zároveň spríjemní prácu nechtovému dizajnérovi bez zbytočných vynútených prestávok.

Tieto prístroje sú bezpečné a neškodné. Pod pomerne slabé UV svetlo sa položia len končeky prstov s nechtami. Z vonkajšej strany sú tieto prístroje zatienené, takže žiadne nebezpečenstvo tým pádom nevniká. Sú starostlivo vyrobené a vyhovujú po každej stránke európskym štandardom. Okrem toho majú všetky naše prístroje trojročnú záruku, v prípade že by došlo k ich poruche.

Popri väčších prístrojoch, vhodných predovšetkým na použitie v domácnosti, alebo v nechtovom štúdiu, nájdete v našom katalógu aj menšie prenosné prístroje, ktoré sú ľahké na prepravu. Náhradné lampy a sušička a rúrky ako aj náhradné spodné časti prístrojov sú taktiež v našom sortimente. Zoznam možných porúch, ku ktorým dochádza len v zriedkavých prípadoch, Vám zase pomôže vzniknuté komplikácie ľahšie lokalizovať a následne odstrániť.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná