Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Zariadenia / UV Lampy a LED CCFL Suši?ka
NAIL-EON CCFL lampa pre vytvrdzovanie UV LED a gély
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Zariadenia, ako sú UV lampa nechtov Studio patrí čistota, hygiena a správne nástroje nevyhnutne v salóne nechtov. Inak, žiadny riadny nechtov modelovanie môže byť model. Rúrky, ktoré sa nachádzajú v lampách, musí vymeniť po určitú dobu. To je nielen časovo náročné, to môže byť veľmi nákladné. Naše NAIL-EON CCFL lampa je perfektný alternatívou. CCFL technológia je technológia, v ktorých sa používa tak-zvané studenou katódou trubice. Má životnosť 30.000 hodín. Náhradné trubice zariadenie tak ďaleko. Okrem jej dlhovekosť, ona je tiež veľmi hospodárny. Ušetriť až 40% energie v porovnaní s konvenčné UV lampa s Ultrafialovou lampou. Osobitné vec, o naše NAIL-EON CCFL lampa je, že všetky UV gély a aj LED gély môžu stvrdnúť. To funguje oveľa efektívnejšie a stvrdne gély v polovičnom čase ako ich bežné náprotivky. Ale predpokladom je, že ruka je prístroj správne a presne v strede. Zabezpečiť, aby ste liek prosím extra gél na palec. Tak, že gél je úplne vyliečený, trubice CCFL nachádzajú v uhle bokom a vzad naklonené v skrini. Prosím, majte na pamäti, že ste predhriatie svietidla 90 až 120 sekúnd pred prvým použitím dňa na dosiahnutie najlepších výsledkov.

Pre uhol palca v CCFL svietidla, gél môžete spustiť dole a nie je správne liečená palcom. Preto odporúčame palec samostatne stuhnúť.
 

Veľkosť
+
0.16 Meter (m)
0.184 Meter (m)
0.07 Meter (m)
Tesnenie
+
inštrukcie
+
Palce sa v tomto zariadení na vytvrdzovanie nechtov vytvrdzujú samostatne.
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.3
Prehľad
5
6
4
15
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná