Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Zariadenia / UV Lampy a LED CCFL Suši?ka
S pomocou UV lampy z NAIL-EON spravuje miestom doma perfektný
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Potom, čo vaše prírodné nechty šlechtění, alebo umelé nechty sa nalepia a súbor, musia mať tiež určité doby použiteľnosti. Veľa klinec salónoch, ale aj mnohé ženy doma sami model nechty, vyťahovanie variantu gél. Táto metóda si však vyžaduje špeciálny UV lampou. NECHTY-EON UV lampa v bielom alebo striebornom prevedení, požičiava na profesionálne nechtov dizajn vo vlastných štyroch stenách. Ak zvolíte zariadenia, reflexné vnútorné púzdra a zrkadlové rozšíriteľný základová doska pre jednu z týchto exkluzívne nechty salon, tiež, ktoré nahrádzajú môžete urobiť dobrou voľbou. Táto UV lampa s rozmery 230 mm x 250 mm x 105 mm (W x L x H), tiež zapracované časovač, jednotlivo môžete nastaviť na 30 minút, 120 alebo 180 sekúnd. Presne správne zariadenie pre domáce nechtové štúdio, ktoré je vyrábané podľa najvyšších európskych noriem kvality. Lacné UV lampy, vrátane 4 prúžok svetla, môže byť ľahko objednávku v našom internetovom obchode a dostať dodávaný s DHL. 4 Ponúkané týždeň vrátime politiky, ako aj 3 roky záruka na tejto jednotke. Záruka je obmedzená len na UV prístroj, ale nie na žiarovky. Rozhodnúť, že natrvalo krásne, stabilný a výkonný nechty získajú pre zariadenia a ste v prostredníctvom dobre vyliečiť gél.

Tesnenie
+
inštrukcie
+
Po aplikácii gélu je ručne Keď je prístroj zapnutý v interiéri. V závislosti na danej Čas, gél je vyliečený.
UV svetlo liečenie jednotka nefunguje.
Zapnite UV svetlom vytvrdzovania jednotku, ak ste už presvedčení, že UV boli správne umiestnené rúrky. Skontrolujte, či je pripojený svetlo liečenie jednotky do fungujúcej zásuvky v stene. Ak pre príklad iba 2 UV práce rúry, je zvyčajne prípad, že 2 rúrky nie sú riadne zmenené. Stlačte toto kým pevne do zásuvky. Ak skúmavku potom stále nefunguje, a ste postupovali podľa pokynov, alebo zariadenie od začiatku nie je prijateľná, prosím, kontaktujte náš zákaznícky servis.
UV trubice blikanie alebo nehodí.
Skontrolujte, či použiť správne rúrky pre vaše UV svetlo vytvrdzovania jednotky. Pretože tam sú rôzne modely na trhu. Je bežné, že rúrky blikať krátko po zapnutí liečenie svetlo jednotky. Tiež, to môže tiež byť, že rúrky sú opotrebované a svetlice. Ak jedna alebo dve rúrky blikať, je pravdepodobné, že rúrky sú opotrebované a je potrebné vymeniť.
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.76
Prehľad
5
20
4
6
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná