Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Zariadenia / UV Lampy a LED CCFL Sušička
NAIL-EON UV trubice náhradné

Podrobnosti
+

Bez ohľadu na to, či ste svetlo liečenie jednotky v súkromnom alebo vyžadujú obchodné oblasti. Jeden je vždy, ste gélové nechty tipy 100 % získať trvalé: niekedy žiarivky majú pravidelne vymieňať byť. Iba týmto spôsobom môže úplne vyliečiť gél nechty. Preto je dôležité, že ste vždy mať pripravené naše nechty-EON UV náhradné trubice, Ak chcete zmeniť to včas. Druhý argument vám naše Náhradné trubice by nevyhnutne mať je: Ak vaše trubice uprostred modelovanie nechtov vzdá ducha a preto jeho liek nie je môžete značku a model tak, aby vaše nechty nie až do konca. To by bolo docela Určuje nepríjemné pre vás. Naše Náhradná žiarovka je pre každého z nás v Obchod k dispozícii UV lampa vhodná. Môžete si vybrať typ Variant Trubice - W vyberte trubice - L a NECHTOV-EON UV lak-EON UV. Oba typy náhradné trubice vybavené námestie drieku a 2-pinový konektor. Na strane druhej Tento UV trubice ponúka lepšiu životnosť a náter pre rýchlejšie vyliečenie všetkých gély bola optimalizovaná. Dôležité náhrada, Ak ste vždy prítomný, ak rúrok z vašich nechtov salon vybavenie rozobrať na liečenie gély na nechty v nepriaznivých moment. Myslieť už a len rozhodnúť pre jednu alebo viac náhradné trubice 9 Watt klinec štúdio-kvalitný zvuk. Dôležité: Pre naše zariadenia v súčasnej dobe k dispozícii v obchode prosím ref. 8005 objednávky, už ten naše zariadenia sú k dispozícii v obchode, prosím objednať 8118.

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.5735

Prehľad

5
44
4
22
3
2
2
0
1
1

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná