Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Zariadenia / UV Lampy a LED CCFL Suši?ka
NDED 4 Lampa UV zariadenia
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Jednotku UV svetlo je nevyhnutné pre vytvrdzovanie gélu, nail art a nail design. Potrebné nástroje a materiály sa neuložia na konci zle. UV lampa je zvyčajne jeden z najdrahších vybavenia ku kúpe. Ale to nemusí byť! Primerané vybavenie a UV lampy sú be-all a koniec-koncov dokonalé nechty. NDED je veľmi lacný Variant, ktorý dodáva ešte ideálne podmienky a úplne zamilujete 4 trubice UV svetlo jednotky. Časovač svetlo jednotky môže byť upravená v troch rôznych úrovniach. On je nastavená na 120 sekúnd, 180 sekúnd alebo 30 minút nepretržitej prevádzky. Gél má rozdielne doby ako klinec umenie výtvory ako, napríklad, 3D-Nailart. Pre liečenie zakaždým, správne nastavenie môžete venovať podľa toho dosiahnuť perfektný výsledok. Tak dokonalé výsledky možno dosiahnuť dokonca umelecké dielo a nechty 3D-Naildesign. Vhodne, UV lampa v striebornej alebo bielej bývanie mô u zriadiť. Vymeniteľné dosky môžu byť zrkadlené, rovnako ako vnútorné puzdro. 4 Svetlá sú dodávané priamo do svietidla. Na naše zariadenia poskytujeme záruku tri roky. UV lampy sú však vylúčené zo záruky. Spoliehať na naše dlhoročné výrobné skúsenosti. Dostanete túto základné kus vybavenia.

Tesnenie
+
inštrukcie
+

Po aplikácii gélu je umiestnený ruku, keď je prístroj zapnutý v interiéri. Gél je vyliečený svietiť po stanovenú dobu.


UV svetlo liečenie jednotka nefunguje.
Zapnite UV svetlom vytvrdzovania jednotku, ak ste už presvedčení, že UV boli správne umiestnené rúrky. Skontrolujte, či je pripojený svetlo liečenie jednotky do fungujúcej zásuvky v stene. Ak pre príklad iba 2 UV práce rúry, je zvyčajne prípad, že 2 rúrky nie sú riadne zmenené. Stlačte toto kým pevne do zásuvky. Ak skúmavku potom stále nefunguje, a ste postupovali podľa pokynov, alebo zariadenie od začiatku nie je prijateľná, prosím, kontaktujte náš zákaznícky servis.
UV trubice blikanie alebo nehodí.
Skontrolujte, či použiť správne rúrky pre vaše UV svetlo vytvrdzovania jednotky. Pretože tam sú rôzne modely na trhu. Je bežné, že rúrky blikať krátko po zapnutí liečenie svetlo jednotky. Tiež, to môže tiež byť, že rúrky sú opotrebované a svetlice. Ak jedna alebo dve rúrky blikať, je pravdepodobné, že rúrky sú opotrebované a je potrebné vymeniť.
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.5981
Prehľad
5
71
4
32
3
2
2
1
1
1

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná