Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Zariadenia / UV Lampy a LED CCFL Sušička
nded LED svietidlo vyliečiť LED gély a gél laky

Podrobnosti
+

Bez UV Vytvrdzovanie gélu UV nie je možné. Existujú rôzne osvetlenie pre rôzne požiadavky. Ponúkame vám skutočnú revolúciu pod UV lampou. Časovač môžete nastaviť na rôzne časy. On je nastavená na 1, máte na výber medzi 30, 60 a 90 sekúnd. Ak nastavená na 2, lampa je v nepretržitej prevádzke. Chcete vypnúť svetlo, zapnite prepínač 0.
Zvláštnosťou svietidla je jeho schopnosť spustiť sám. Nastavte požadovaný čas, stlačte tlačidlo Štart. Ak je nastavený čas, lampa je automaticky spustí vkladaním rúk. Uplynutím doby, svetlo automaticky vypne. Ak ste nded LED Lampa by chcel použiť, prosím, že ste pre tento osobitný LED Potrebujete gély. Ponúkame vám aj všetky potrebné LED Gély, tak, že si môžete vykúzliť najkrajšie modelu vrstiev. Ak chcete chrániť svoj kožičku, odporúčame vám masáž, v ktorej by sa mali uplatňovať výživný olej nechtov, ktoré samozrejme môžete nájsť v našom obchode. Pozrieť priamo do lampy UV žiarenia môže spôsobiť poškodenie očí. To je pravda, ale všetky Opaľovacie lampy. Bude absolútne milujú Toto svetlo a pohodlia ponúka.
Pre uhol palca v LED- Lampa, môžete spustiť dole gél a palec nemožno správne vyliečiť. Preto odporúčame palec samostatne stuhnúť.Veľkosť
+

0.19 Meter (m)
0.105 Meter (m)
0.19 Meter (m)

Tesnenie
+

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.7273

Prehľad

5
10
4
0
3
0
2
1
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná