Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Crystal kamene displej (kolo) 1 mm
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Uplatňovanie strieborné korálky z displeja je veľmi jednoduché. Ušľachtilé účinky, ktoré vykúzliť tak takmer neobmedzené. Vkladatelia ako jednotlivé kusy, v skupinách alebo v rôznych veľkostiach môžu uplatniť na nechty roztrúsené. Jednoduché použitie a pohodlné odstránenie displeja je obzvlášť užitočné.
Pred zobrazením design nechtov s perlami Crystal kamene (kolo) 1 mm, klinec nastavený ako obvykle. Na našliapanú prírodných nechtov, požadovanú C-krivka je tvorená vo vrstvách. Konečný náter stále vlhký, akryl, laminát alebo gél sú potom umiestnené kamienky. Štetec gél je navlhčený, ľahko kefa kamene palicu a môžu byť umiestnené na klinec. Podľa kalenie pod UV svetlo gél alebo suchého vzduchu pre akrylové modelu vrstiev, kamienky sú stabilné zodpovednosť na klinec. Topánok poskytuje stála podpora a extra pečať. Špeciálny gél je omrzel použiť na klinec a vyliečiť. Prostredníctvom uplatňovania čistejšie a leštenie-odolné proti poškriabaniu prijíma požadovaný lesk Fínska.
Veľkosť
+
0.025 Meter (m)
0.005 Meter (m)
0.025 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná