Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Farebné Korálky
Nechty umenie Pearl pásy - reťazce ako extravagantné nechtový dizajn

Podrobnosti
+

Špeciálne na nechty umenie Pearl pásy, ktoré sú medzi farebné korálky, je perlou. To je generované jemne zaoblené vlákna priamo do vrstvy transparentného gélu. V závislosti od zvoleného odtieňa, nechtový dizajn je elegantný, na extravagantné.
Korálky bude aplikovaná pruhy na akryl alebo gél nechty, nechty budú pripravené ako obvykle. Nechtovej platničky je na odvahu a pripravení s Primer základným náterom. Po primer zriaďuje klinec vo viacerých vrstvách. Nailart perly prúžky sú umiestnené vo vlhkých akryl alebo gél vrstvou a starostlivo vzťahuje. Potom je kalená materiálu. Je dôležité objaviť žiadne vzduchové bubliny medzi reťazec a model linkovej lodnej prepravy materiálu. Nechtov je ako obvykle modely skončil s transparentným akryl alebo gél a zapečatené na konci. Vrchný náter, ktorý je vyčistiť a v prípade potreby, liečených leštenie olej po liečbe s čistejšie a Zellette, je gél Lak odolný proti poškriabaniu a hard-nosenie a dostane krásne a ušľachtilé lesk po dlhú dobu.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná