Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Fimo - Šperky

Fimo - Šperky

Filter articles
Zdobené nechty fimo palice Fimo - Šperky Zdobené nechty fimo palice
z 0,21 € *
Nechty Fimo kvety Fimo - Šperky Nechty Fimo kvety
2,95 € *
Fimo "ovocný šalát" Fimo - Šperky Fimo "ovocný šalát"
2,95 € *

Pestované ruky vyzerajú vždy príťažlivo. Sú príjemné na pohladenie, sú pastvou pre oči a podnecujú našu fantáziu. Je pritom skutočne náročné sa o prirodzené nechty starať a pestovať ich. Sú totiž príliš citlivé na to, aby sa stále bezchybne leskli a príliš náchylné na stres, nedostatočnú výživu, nedostatok spánku, či nervozitu. Nechtom môžeme poskytnúť čiastočnú ochranu tým, že ich nalakujeme. Alebo na nechty aplikujeme umelé nechty, ktoré sú nielen menej citlivé, ale poskytujú prirodzeným nechtom aj ochranu pred vonkajšími vplyvmi a čas na regeneráciu. S umelými nechtami sa Vám splnia všetky priania, čo sa týka ich stvárnenia. Slúžia aj ako podklad pre ozdoby nail art fimo. Tieto malé pestrofarebné plátky z tvrdej gumy sú ručne vyhotovené a predstavujú unikáty. Vsádzajú sa do ešte nestvrdnutého UV gélu, alebo pri modeláži umelých nechtov vytvrdnú spolu s daným materiálom a sú potom takmer nezničiteľné, resp. držia minimálne tak dlho, ako umelé nechty.

Ozdoby nail art fimo sú k dispozícii vo viacerých obmenách. Farebné ovocné plátky, pripomínajúce svojim vzhľadom čerstvé ovocie, je možné objednať v niekoľkých „ovocných druhoch“ v malých, ako aj vo veľkých a dokonca aj zmiešaných baleniach. Ďalší motív sa nazýva „ovocná polievka“. Ako už názov pripomína, ide o dizajn nakrájaného ovocia. Kvetové vzory je možné objednať vo forme fimo tyčiniek, ktoré môžete sami postupne zrezávať. V našom katalógu na to nájdete aj špeciálne nožíky.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€