Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Flitre

Flitre

Filter articles
Nechtov Flitre Flitre Nechtov Flitre
z 0,28 € *
1,40 € / 100 g
Nailart flitre krúžky dúhový efekt Flitre Nailart flitre krúžky dúhový efekt
1,38 € *
15,33 € / 100 g
Nailart flitre krúžky Flitre Nailart flitre krúžky
2,98 € *
33,11 € / 100 g

V umení nechtového dizajnu neexistuje snáď nič, čo by bolo nemožné. K stvárneniu krajších a zaujímavejších nechtov sa dá použiť všeličo, a tak, ako skutoční umelci, aj nechtový umelci sú výnimočne kreatívni a neustále hľadajú nové možnosti. K dispozícii je množstvo prírodných a umelých materiálov a všetko, čo sa dá využiť, sa aj skutočne využije. Nechtový dizajn je skôr nekonvenčným umením, keďže pracuje s neuveriteľným množstvom materiálov a rôznych pomocných prostriedkov, nevyžaduje žiadne špeciálne technické vybavenie a vie na miniatúrnej ploche vyčarovať dokonalé umelecké diela.

Nail art flitre vyzerajú skoro tak, ako flitre, ktoré poznáme z drahých textílií. Nuž, aj tu platí - čo sa dá našiť na šaty, dá sa v menšom prevedení aplikovať aj na nechty. Nail art flitre sa vsádzajú do ešte nevyschnutého laku, alebo nestvrdnutého UV gélu a po ich stuhnutí sú na nechtoch spoľahlivo pripevnené. Sú odolné a na Vašich nechtoch vyčarujú krásne lesknúce efekty. Flitre sú v ponuke nielen v početných decentných, žiariacich, dúhových, lesklých či matných farbách, ale aj v metalických odtieňoch a jednoduchej bielej. Radi si môžete prezrieť sortiment v našom katalógu. Samozrejme spĺňajú tieto výrobky po každej stránke európske normy, sú dodávané priamo od výrobcu a sú mimoriadne trvácne. Umelecky upravené nechty totiž spôsobujú radosť len vtedy, keď ich úprava aj dlho vydrží.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€