Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Fólia na Nechty
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Nechtové fólie Rainbow pre oslňujúce efekty na nechty
Podrobnosti
+

Nápadne pestré vychádza z transfer nechtov fólie Rainbow. Flamboyant nechtov umenie prvok je vhodný pre štýlový dizajn vo večerných hodinách aj pre deň. Ľahký-k-používať transfer nechtov fólie je stanovená s špeciálne fólie lepidlo na prírodné nechty, na nechty umiestnenie modelu aj budova gél môže byť použitý ako lepidlo.
Je spracovaná s fóliou, lepidlo fólie, nechtovej platničky musí byť čisté a suché. S čističom a Zellette, mastnoty a prachu možno bezpečne odstrániť. Tenkou vrstvou lepidla je aplikovaný na klinec, to môže pritiahnuť, tak dlho, ako, až sa stane transparentné. Táto fáza je dosiahnutá, časti filmu je umiestnený a stlačené. Je to väčšie mieste krúživým pohybom alebo tiež palisander palicu. Po niekoľkých sekundách je odolné lepidlo a ochranca môžu byť odstránené s prstami alebo pinzetou. Podobne sa postupuje, ak namiesto lepiacej štruktúra gél, ktorý používajú pre adhéziu Rainbow filmu. Tento postup sa uplatňuje najmä na akryl alebo gél nechty. Číry gél na tvrdené krátko potom segmente filmu je stlačené. Viac kalenie pasáže zaručiť pevné uchopenie. Klinec môže byť potom prestavaný, doplnený ešte viac nechtov alebo podobne uzavreté.
Výrobky sa môže mierne líšiť od obrazu shop!
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná