Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Fólia na Nechty
Nechtové fólie Mamorierte textílie - široký výber, skvelé štýl
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Nechty fólie je stanovená s špeciálne fólie lepidlo alebo transparentné štruktúry gél a uzavreté s hornou vrstvou. Nechty umenie aplikácie alebo plné krytie možno buď mramor vzhľad. Znovu a znovu v kombinácii s inými prvkami je jedinečný štýl.
Zabezpečiť bezpečný na nechty, nechty fólie mramorované motívmi predbežného čistenia je dôležité. Nechty musia byť suché a zbavené mastnoty, dokonca aj jemného prachu z podania narúšať zodpovednosť. Na prírodné nechty, mramorované fólia spravit nalepovacie fólie. Lepidlo sa nanáša v tenkej a sušia tak dlho, až sa stane transparentné. Potom nechty fólia môže umiestňovať a stlačené. Lepidlo je úplne suchý, ochranca bude odpočítaná a nechty môžu byť ďalej zdobené alebo uzavretých s hornou vrstvou. Adhézia na nechty akryl alebo gél, film viaže v ideálnom prípade s transparentnou štruktúrou gél. Gél je v tenkej vrstve nechtovej platničky a kalené na asi 60 sekúnd. Film segment je potom stlačil pevne a spolu s ďalšiu minútu pod UV svetlom sušený gél. Pre viac nechtov umenie, akrylové farby, farebné gély, samolepky alebo kamienky môže byť pridaný do. Styling je hotovo, vrchný náter je konečnú pečať.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná