Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Fólia na Nechty
Nechtové fólie Hi-lesk - pre výnimočné Nailarteffekte
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Ak má byť mierne odlišný vzhľad raz, a potom klinec film je vysoký lesk ideálne. Fólia sa prilepí na dobre pripravené klinec a zabezpečuje účinky, ktoré sú jedinečné. Aplikácia je možná aj na akryl a gél nechty na nechty, konečnú pečať zabezpečuje dlhodobú životnosť.
Aplikácia prenos fólie je jednoduchšie, než si myslíte, že riadne pokyny. Tuku - a bezprašný a úplne suché nechtovej platničky je dôležité pri príprave. Tenkou vrstvou fólie lepidlo sa aplikuje na nechty v rozsahu požadovanej. Spočiatku mliečna lepidlo prijíma transparentné Farba, klinec fóliu možno použiť. S spot krúživým pohybom alebo palisander držať fólie je umiestnený a stlačené. Chránič môže byť odstránený po niekoľkých sekundách, high-lesk nechtov umenie prvok drží pevne a bezpečne klinec. To je film zvyknutý odtrhnúť poškriabaný pečatidlo s nechty alebo vrchný náter sa odporúča. Ovládal umenie nechtov nechty plastové, jasné štruktúry gél sa používa namiesto fólie lepidlo nechtov zodpovednosti. Snímka je vložené do gélu mierne a odolné lisované, potom nasleduje ďalší liek pod UV lampou. Tu taky, tesnenie zaisťuje dlhé rukoväte a extra lesk na nechty.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná