Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Fólia na Nechty
Nechtové fólie - zlato - ušľachtilý a očarujúce nechtov umenie Predstavenie
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Nechty fólia do zlata je ideálne priniesť nechtov rýchlo a s twist na klinec. Dizajn vyzerá úplne inak ako aplikácia farby alebo farebný gél, existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako zvládnuť lesklej fólie. Styling je perfektný, pečať vytvára ochranný vrchný náter alebo jasné-kabát dokončiť a zaisťuje dlhú topánok a poškriabaniu - a nárazu-odolný povrch.
Nechty umenie vytvorenie fóliou nechtov - zlato má povrch nechtov čistý a zbavený mastnoty? Predbežné Čistenie s čistejšie a Zellette je ideálny, to zabezpečuje dokonalú priľnavosť lepidla z fólie. Lepidlo je tenko uplatňované na klinec a ľahko vysuší. Látka sa z mliečnej sa odfarbuje, transfer fólia môže byť umiestnená a stlačené ružové drevo stick alebo dokonca mieste krúživým pohybom. Uschnú kompletné zálohovanie môže byť ľahko odstránená a zlatú fóliu svieti v kovový lesk. Vrchný náter je aplikovaný na finále, zapečatené klinec prevedení a zvyšuje lesk a trvanlivosť. Nail art fólie na gélových nechtov používa, nahradí štruktúra gél lepidla. Harden gél vrstvou, po vložení filmu nail je konečné vyliečenie Ultrafialovou lampou.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná