Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Kamienky
Skla Krištáľový kameň displej 2 mm - kamienky na zdobenie nechtov

Podrobnosti
+

Nechty umenie skla kameň kryštálov 2 mm je o tom, čo je potrebné na doplnenie klinec na elegantné šumivé nechty umenie. Malé kamene kryštál môžete nastaviť individuálne alebo v skupinách extravagantné svetlice alebo byť príliš atraktívne a nápadité vzory. Na konci, tesnenie zaisťuje trvalý záber na akryl alebo gél nechty.
Pred kamienky krištáľové sklo kameň displej 2 mm v modelovaní môžu byť začlenené, opatrní stavbu nechtu je vykonané obvyklým. Prírodných nechtov je súbor, zrazil a potiahnuté primer, pripravovať gél poskytuje ideálnu základňu pre následné modelovanie. Klinec bude postavený v rôznych vrstvách na C-krivka, v jednej vrstvy alebo sklenené kryštály sú potom začlenené do Finálna vrstva. Kamene sú vlhké modelu linkovej lodnej prepravy materiálu len lisované, starostlivo potiahnuté a vyliečiť. Je dôležité, že žiadne dutín medzi kameň a akryl alebo gél zostať, inak neskôr spôsobiť nepríjemné liftings. Tam je nechtov a nechty zmontované, zabezpečuje konečnú pečať, že nechty dlho drží a svieti trvale. Tesniace gél je uplatniť a kalené pod UV svetelného zdroja. Zaobchádzanie s čistejšie a konečné leštenie nechtov dostane ešte viac lesku.

Veľkosť
+

0.065 Meter (m)
0.005 Meter (m)
0.065 Meter (m)

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná