Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Kamienky
Nechty umenie kovovej neón displej - dosky pre nápadnými designu
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Neónové farby sú vždy populárne v nechtov ak vytvorenie frajera nechtov je určený. S 12 farieb na nechty umenie kovovej neón displej je široká škála vložky sú k dispozícii. Napríklad kamienky, prvkov vo vlhkých gél sú začlenené a potom stvrdnutá.

Neón dosky môžu byť začlenené z dôvodu nízkej výšky v akejkoľvek akryl alebo gél vrstvou. Vopred nechtov je zaobchádza ako obvykle a modelovať. Prírodných nechtov je súbor a zdrsnené, primer ponúka ideálny pripravovať vrstvy. Vkladatelia z nechtov umenie kovovej neón displeja sú vložené do požadovaného, ešte vlhkú vrstvu gélu a kalené. Akrylové nechty slúži rovnako. V pripojení pretože nechty je ďalej postavený a nakoniec pracoval s tesnením gél natrvalo stabilné a high-lesklý. Neón dosky môžu rovnako ako farebný model linkovej lodnej prepravy materiálu do transparentné a perfektne kombinovateľné s inými položkami nechtov umenie.

Len na profesionálne použitie / Používajte len na umelé nechty alebo na modelovaciu vrstvu

Veľkosť
+
0.06 Meter (m)
0.06 Meter (m)
0.009 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná