Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Kamienky
Nechty umenie kovovým displej - rôzne formy pre skvelý dizajn

Podrobnosti
+

Hviezda, kvapky a iné motívy kovový vzhľad sú roztriedené do kola displeja. 12 rôzne motívy možno ľahko odstrániť a jednoducho vkladajú do mokré gél alebo akryl. Vytvrdzovania vkladateľov získať ich silu, tesnenie zaisťuje lesk a dlho držať.

Vkladatelia dotvárajú každý nechtov a môže byť spracovaný s inými nail art výnimočné nechtov dizajn prvkov. Malé motívy nechtov umenie kovovým displej - rôzne tvary sú pomerne jednoducho vlhkú vrstvu gél vložené do. Môžu byť spracované vkladateľov kamienkami s transparentných alebo farebných gélov. Vytvrdený gél vrstvou, dostane kovového prvku jeho pevné uchopenie. Odstránenie zo zobrazeného okna je najjednoduchšie s pinzetou. S týmto zariadením, motívom môže byť umiestnený aj ideálne na klinec. Tesniace gél sa aplikuje pre trvácne spevnenie v modelovaní a požadovaný silný lesk nechtu. Vrchný náter je potom liečiť Ultrafialovou lampou. S čističom Zellette, môžete odstrániť vrstvu potu a dostane jeho high-lesklý povrch nechtu.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná