Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
KONAD kolekcia razenie šablóny - veľa motívov
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

KONAD kolekcia lisovanie vzorkovnicu ľahko sa stane presne Nailstyling. Šablóna je vyrobená z kovu a môžu byť znovu použité v starostlivé zaobchádzanie. Najlepšie výsledky sa získajú s KONAD razenia lakov. Tieto sú tiež k dispozícii v obchode nded.

Lisovanie nechty v požadovanej Farba je vedľa zodpovedajúce šablóny pre perfektné pečiatkovanie KONAD metóda, ako aj Sťahovák a pečiatky vyžaduje. Pečiatkovanie nechtov Leštidlá majú tú výhodu, že suché pomalšie a umožňujú taký tichý, presná manipulácia v porovnaní s ostatnými klinec leštidlá. Všetky zariadenia sú k dispozícii v obchode ako samostatného komponentu alebo tiež v súprave. Nechty je aplikovaný na pečiatkovanie kolekcia KONAD šablónu a potom odpočítať hladké so stierkou. Voliteľne aj rôzne lisovanie motívmi rôznych farieb môže byť aplikovaný za nechty. Pečiatka je predmetom šablóny a preneste ju rýchlo s otáčavým pohybom na povrchu nechtov je pripravený. Nechtov je pripravený, vrchný náter zabezpečuje, lisovanie žiadosti dlho trvalo svieti a nazdobený klinec.


Veľkosť
+
0.002 Meter (m)
0.254 Meter (m)
0.18 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná