Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Kvety nechtové nálepky zafarbia - romantické nechtov pre všetky nechty
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Kvety nechtov samolepky pestrofarebných môže byť Jednotlivé motívy alebo v kombinácii ideálna pre romantické nail art v Zarovnať hravé vzhľad. Nechty nálepky sú samolepiace a preto veľmi ľahko použiteľné. Malé nálepky pre prírodu sú vhodné a Umelé nechty.

Aplikácii nechtov nálepka kvetov je veľmi ľahko zafarbené a na Prírodné nechty jednoducho možné ako na akryl alebo gél modelu vrstiev. Prostredníctvom motívy môžete ľahko s pinzetou od samolepiace podklad Nosič fólie trvať a jednoducho nalepiť na nechtovej platničky. Podľa Umiestnenie nálepky stlačením jemne držať pevne na klinec. Pre Dôležité je, že povrch nechtov čisté a suché, dobrá priľnavosť kvetina samolepky na prírodné nechty používa, odporúčame použitie jedného Základný náter ako základný náter. Po liečbe a odstraňovanie Nechty samolepky môžete okamžite nastaviť potenie vrstva kvety vo veselých farbách a sú nalepené na. Takže na motívy dlho a určite byť zodpovedný, ona bude Nakoniec je uzavretý povrch. Povrchová úprava je vhodný ako Tesniacim gélom, môžu byť použité jasné-kabát dokončiť.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná