Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Lesk Prášok
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016

Lesk Prášok

Filter articles
Lesk Prášok Lesk Prášok Lesk Prášok
z 0,75 € *
nded farebných pigmentov Lesk Prášok nded farebných pigmentov
z 0,95 € *
Nightshine prášok pastel Lesk Prášok Nightshine prášok pastel
1,79 € *
-35%
Lesk prášku, hrubé Lesk Prášok Lesk prášku, hrubé
1,19 € *
Nailart laserové lesk Lesk Prášok Nailart laserové lesk
1,39 € *
nded Akryl prášok biely lesk Lesk Prášok nded Akryl prášok biely lesk
z 1,95 € *
nded Velvet Dust celá nechty Lesk Prášok nded Velvet Dust celá nechty
2,48 € *

Najjemnejšie odtiene farieb, trblietajúce efekty a nekonečná rozmanitosť farieb – o tom sníva každý umelec. Nechtový dizajn je umenie na miniatúrnej ploche, umenie na ľudskom tele a predovšetkým je ozdobou tela. Je pominuteľný, čo ešte viac zintenzívňuje jeho mimoriadne čaro. Umelé nechty sa dajú vymodelovať z množstva rôznych materiálov, dajú sa prispôsobiť každej príležitosti či oblečeniu a hlavne úžasne vyzerajú. Nesnívate niekedy aj Vy o krásne sa ligotajúcich, esteticky pôsobiacich nechtoch? Glitrový prášok Vám túto možnosť ponúka. Tento jemný trblietajúci prášok sa dá úplne jednoducho, doma alebo v nechtovom štúdiu, zapracovať do umelých nechtov, alebo naniesť na prirodzené nechty. Nasype sa na ešte nezaschnutý lak na nechty a po jeho zaschnutí je spoľahlivo zafixovaný. Glitrový prášok je k dispozícii v mnohých rozmanitých farbách – jednofarebný, ako aj vo forme farebnej zmesi,v dúhových odtieňoch, v neónových farbách, fluoreskujúci, biely, metalizovaný, zlatý a strieborný, jednoduchý biely, lesklý alebo matný. Pre ženy, ktoré sa v spoločnosti rady zablysnú!

Ručíme Vám za vysokú kvalitu tohto produktu, ako aj jeho férovú cenu (prášok je možné zakúpiť aj vo väčších množstvách za výhodnejšiu cenu). Glitrový prášok je dodávaný priamo od výrobcu.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná