Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Lesk Prášok
Nailart laserové trblietky - glitter prášok pre modelovanie v mnohých farbách
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Trblietavé nechtový dizajn vyvoláva nechtov umenie laser lesk. Lesklé brilantný lesk častice môžu byť použité pre akryl, rovnako ako umiestnenie modelu gél. Špeciálne efekty, farby sú zmiešané a rozptýlené vzory, alebo jemne rozptýlené na klinec. Konečnú pečať zaisťuje odolnosť a lesk hotového modelu miesta.
Trblietky častice v nechtov umenie laser glitter sú mimoriadne jemné, vysoko nepriehľadné a môžu byť použité ako rozmanité v modelovaní. Umelé nechty je zložená ako obvykle, náter a pripravovať gél na prírodné nechty leštené forme. Po vytvrdení prvej vrstvy gélu lesk prášok priamo vo vrstve potu šírenia alebo tvorivé Streumustern. Potom hral ostatné vrstvy štruktúru gél na nechty. Podobný postup v prípade akrylové modelu, tu sedieť sľudy častice vnútri modelu pozíciu topánok a lesk. Konečnú pečať s vrchný náter poskytuje akryl ako gél na nechty pre maximálny lesk a dlho-trvajúce ochranu nechta.


Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4
Prehľad
5
1
4
0
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná