Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Mačka hologramu displej 3 x 6 mm
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Oslňujúci mačky od kola hologramu displej 3 x 6 mm 12 farieb sú ideálne, keď trblietavé a štrajkujúci zdôrazňuje sa včleňujú do nechtu. Slza-tvarovaný kamienky sú lisované v Modellagemasse a teda v závislosti na materiáli liečiť. Tesnenie zaisťuje odolnosť a dlhá topánok.
Pred mačacie oči z obrazovky ako môže byť zapracovaná nechtov, nechty akryl alebo gél musí byť nainštalovaný starostlivo. Prírodných nechtov je súbor a opracované až. Primer zabezpečuje požadované priľnavosť náteru na klinec. Vrstvu po vrstve modelu pozíciu nechty s C-krivka je tvorená teraz, v poslednej vrstvy konštrukcie, vložené kamienky z mačací túžba hologramu displej 3 x 6 mm a s kalené alebo s sušené. Takže vkladatelia dodržiavať stabilný na umelé nechty. Vrchný náter sa aplikuje na dlhú trvanlivosť a vysoký lesk. Tesniace gél je maľoval v tenkej vrstve na klinec a kalené pod UV svetlom pre dve až štyri minúty. Po poslednom ošetrení s čistejšie a leštenie, svieti klinec na dlhú dobu a je trvalo odolný proti poškriabaniu.
Veľkosť
+
0.025 Meter (m)
0.005 Meter (m)
0.025 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná