Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Vykladanie nailart-pozlátený intarzia na pohode nechtový dizajn
Podrobnosti
+

Jemné umelecké diela zákona pozlátené kovové nechtov elegantné a extravagantné v rovnakom čase. Nail art drevom je zdobená s malé kamienky a trblietavé to krásne. Vkladateľov v Akryl alebo gél vrstvou sú zapracované pre nádherný vzhľad nechtov.
Zlatý lesklý Nailart vložky z kategórie vkladateľov & piercing môže byť pomerne jednoduché. Vopred nechtov je nastaviť ako obvykle a základným náterom. Vložky sú začlenené priamo do štruktúra vrstvy a sú vhodné na akryl ako gél modelu vrstiev. Poradím iného priehľadné vrstvy malé vkladateľov je dobre chránený vo vnútri modelu umiestnenie. To je tiež obzvlášť extravagantné a elegantné. Finálna vrstva tesnenie zaisťuje maximálnu ochranu a vysoký lesk. ACRYL-ako model vrstvy gélu srsť môže byť vybavený top, ktorý je odolný proti poškriabaniu a natrvalo žiariace nechtovej platničky. Vysokým leskom účinok v prípade akrylové modelu cez konečnej poľskej, lesk alebo rýchly povrch tu poskytovať požadované pevnosti nechtov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná