Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Sumet korálky pre moderný vzhľad kaviár, malé guľôčky na nechty
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Klinec, je sotva niečo, čo neexistuje. Nové produkty sú vždy populárne a kto má to po prvé, najmä závisť. S naše NAIL-EON Fizz korálky môžete uložiť sám len ťažko beneidenden oči. Použiť kaviár účinok na vaše nechty. Budete sa diviť, určite to, čo má teraz nájsť kaviáru na vaše nechty. Nič! Len účinok.

Nový trend je úver na jeho meno. Kaviár je nie len exkluzívne pochúťka, on je tiež už známy ako starostlivosť o textílie v boji proti vráskam. Preto túto exkluzivitu je predurčený pre nechty. Samozrejme nie skutočné kaviár, ale malé korálky, ktoré spôsobujú presne tento efekt.

Vytvoriť unikátny 3D efekt s našich Fizz korálky. Budete potrebovať farby lakom. Uplatnenie v dvoch vrstvách na klinec. Najlepšie, pracujete jednotlivo každý necht, tak, že farba schne príliš rýchlo. Farba je ešte mokré, posypeme zodpovedajúce malé korálky. Ak ste prebrali celé nechty, Opätovným stlačením korálky a nechajte suché nechty.

Použitie našich produktov najvyššej kvality pre vaše najkrajšie nechty umenie výtvory. Naše výrobky podliehajú požiadavkám európskych noriem.

Veľkosť
+
0.021 Meter (m)
0.038 Meter (m)
0.085 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná