Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Nailart diamantmi 3 x 6 mm - kamienky v mnohých farbách
Podrobnosti
+

Nechty umenie používaných hotové akryl alebo gél modelovanie diamantmi 3 x 6 mm. Kónický tvar, ktorý stále produkuje veľmi zvláštne odrazu svetla zaisťuje optimálnu podporu. Malý diamant ako kamienky sú k dispozícii v mnohých farbách a môžu byť kombinované s ostatnými klinec umenie dekorácie.
Existuje niekoľko metód na trvalo integrovať Nailart diamantmi 3 x 6 mm umelé nechty. Tak malé kamienky špičkou môže byť vložený dole do hmotnosti alebo stavebné gél a liek podľa materiálu s von. Alternatívne možno znížiť dieru v konečnom Modellagemasse. V nich sa prilepí klinec umenie diamant. To je tiež dôležité, že tip v Modellagemasse sedí. Ako obvykle klinec umiestnenie modelu za predpokladu, s povrchovou úpravou, ktorá tesnenie povrchu a zabezpečuje lesk. Je dôležité, že aj diamanty, ako aj nechty tip čistiť pokryté alebo oplášťované. Posledný dotyk čistejšie poskytuje leštiace alebo čistiace nechtovej platničky.


Veľkosť
+
0.03 Meter (m)
0.03 Meter (m)
0.012 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná