Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Flitre krúžky nailart - roztomilý nechtov dizajn vo veselých farbách
Podrobnosti
+

Nechty umenie flitre krúžky môže veľmi ľahko integrovať do nechtu. Malé vkladateľov v pestrých farbách sú vložené do Modellagemasse a získať liek pevné držanie. Flitre sú vhodné pre aplikáciu gélu, ako aj umiestnenie akrylové modelu.
Nechty umenie flitre krúžky sú perfektné ľahko vytvárať efektívne nechtový dizajn. Malé lesklé vkladatelia sú začlenené do nechtu. Gél model mohol byť rozptýlené alebo umiestnené flitre priamo na rozptyl vrstvu náteru. Potom nechtov je ďalej ako zvyčajne a formou podania po pečate. Poľský zabezpečuje potrebné lesk top coat zaručuje dlhú životnosť. Pre akrylového modelovania použité vkladateľov, aplikácia je podobné. Tak kvalitu hotového akrylové nechty svieti, musí byť leštené nechtovej platničky. Tak potom aj flitre sú najlepšie. Dlhé ochrany a odolný proti poškriabaniu povrchu, akrylové nechty môžu byť zahrnuté aj s tesniacim gélom.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná