Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Pavučina nailart - neobvyklé tvary pre krásne nechty
Podrobnosti
+

Klinec umenie nastaví pavučina štruktúru jemných siete na klinec. Ako plné krytie zdobenie alebo v kombinácii s francúzskom štýle očarujúce efekty možno dosiahnuť. Sieť bude rez do tvaru a začlenené do modelovania akryl alebo gél.
Na tento účel prírodných nechtov je pripravený ako obvykle. Po aplikácii náter, základný náter a kontaktná vrstva ochrany prírodné nechty pred zafarbením, klinec vkladá pavučina v jednom ďalšie vrstvy gélu. Tvary stvrdnúť gél a sedieť ako stabilný a dobre chránené v modelovaní. Pavučina môže byť použitý s priehľadnou alebo farebné aj model linkovej lodnej prepravy materiálov, v závislosti od kombinácie diskrétne vznikajú honosné účinky. Rovnako, keď uplatňovanie akryl ako model umiestnenie materiálu, budete konať. Hotové modely je umelé nechty. Uzavrie s tesniacou vrstva, napríklad s top coat. Po liečbe a čistenie s čističom je model pozíciu klinec vysoký a dlhotrvajúci lesk a poškriabaniu a break-dôkaz zapečatené.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná