Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Nálepka a Stickers
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Airbrush nechty nálepka kvet - nail art profesionálny štýl
Podrobnosti
+

Kvet môže byť s airbrush nechty nálepka vykúzliť v mihnutia oka profesionálne vzory na nechty. Nechty umenie tetovanie sú takmer na nerozoznanie technológie na prvý pohľad skutočné airbrush a zabezpečuje Veselé farby pre zvýraznenie na prirodzené a umelé nechty.
Airbrush nechty nálepka dlhé, kvety na klinec a spoľahlivo sa drží, musia byť splnené niektoré základné požiadavky. Klinec bude ako obvykle pripravované, pestované a modelovať a súbor. Nechtovej platničky je perfektný a naplnený s požadovanú Farba nechtov art nálepky môžu byť prilepené. K tomu, starostlivo vzlietnuť požadovaný motív nosič fólie a stavia ju na požadované miesto na klinec. Jemne lisovanie na štítku je pripojená. Nechtový dizajn, ktorý možno montovať jednotlivo motívov, je kompletný, tesnenie zaisťuje stabilné držanie a dlhotrvajúci lesk. Používa ako vrchný náter, prípadne klinec môže byť pokrytá bezfarebný lak.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná