Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Nálepka a Stickers
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Nechtov samolepky holografické - farebné zdobenie nechtov, nápadné
Podrobnosti
+

Či hravé alebo graficky - ozdobný motívmi, ktoré ponúkame holografické nechtov nálepka, aby nechty umenie v každom prípade špeciálne. Môžete nálepky motívy samostatne a úplne byť usporiadané po žiadosti na klinec. Hologramu Samolepky sú jednoducho prilepené na a nakoniec uzavretá.

Tak pre profesionálne klinec umenie fit nechtov nálepka hologram, kto má veci chytá, aj nechty musí sám dokonale v scéne použiť. K tomu zvyčajne dôkladnú prípravu je potrebné. Prírodné nechty sú pestované, leštené a potom opatrne v Maľované farbu podľa vášho výberu, model pozíciu nechty a na konci farebného videnia. Malé teraz môžete na čisté a suché nechty tanier Nechty samolepky sú usporiadané. Jednotlivé motívy sú nosič fólie navrhnuté a umiestnené na klinec. Má svoje miesto každý necht samolepky vykonáva jemným zatlačením na zodpovednosť. Natrvalo krásne nechty dizajn a dlho obsahujúce vytvorenie koniec je uzavretý. Môžete to Vrchný náter alebo bezfarebný lak použiť.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná