Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Nálepka a Stickers
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Lesk nechtov samolepky - nail art s samolepiace Nailtattoos
Podrobnosti
+

Lesk nechtu samolepky využívať prírodné rovnako ako pútač odlišuje od modelu umiestnenie nechty. Ľahko a rýchlo Stick na seba lepidlo motívy podľa špecifikácií na klinec a skombinovať unikátne a elegantné Nailart varianty. Prostredníctvom Glittereffekt upozorniť na nechty a ruky nechtov samolepky.

Nálepka lesk nechtov je žiadosť v priebehu manikúra alebo Model umiestnenie. Klinec je riadne podaný alebo ako akryl alebo gél lak prestavaný. Je dôležité pred nalepením samolepky, povrch nechtov čisté, bezprašný a suché. Nechty nálepka scéna je s Pinzeta jemne vytiahol z fólie a položil ju na klinec. Podľa mierne lisovanie je stanovená na lepiacej strane nálepky. Pre následné utesnenie nechtov poskytuje dlho-trvajúce držať. Používa môže byť tesniacim gélom, ktorá tvrdne pod UV svetlom alebo vysoko kvalitný lak. Ako klinec môže byť stlačené tetovanie vo vlhkých gél byť. Následné liečenie, dostane nálepku potrebnú podporu.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná