Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Nálepka a Stickers
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Nálepka štvorcov - a kruhové vzory - grafický farebný nechtov nechty
Podrobnosti
+

S nálepka karoséria nechtov a Kruhovým modelom sa stáva detská hra nechtového dizajnu. Motívy sú nalepené na klinec a zapečatené. Jednotlivé motívy, v rôzne farby sú k dispozícii, môžu byť pre rôzne skombinovať unikátne nechtov umenie výtvory.
Pred nanesením lak samolepky majú nechty ako obvykle pripravili byť. Pri prírodných nechtov je prepracovaná manikúru, potom bude klinec v požadovanej forme súbor a môže byť naplnený. Na Model mohol nechtov je postavený ako obvykle s akryl alebo gél a vo forme priniesol. Na čisté, bezprašný a suché nechtovej platničky, on môže teraz Nechty nálepka štvorcov - a kruhové vzory môžu uviaznuť. Bude vybratý predmet starostlivo odpočítané z filmu - napríklad s pár pinzety - a na Nastavenie nechtov. Ručenie vzniká stlačením jemne. Je, že Nechty art s veselým-farebné nechty tetovanie dokončené, môže nechty zapečatiť. Vrchný náter je ideálny, prípadne aj Jasné opraviť samolepky nechtov a nechty s dlhotrvajúci lesk vytiahnuť nad.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná