Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Nálepka a Stickers
Nechtové nálepky bubliny pre jedinečné nail art s twist
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Nechtový dizajn je zarážajúce a Veselé zároveň, sú nechty nálepka bubliny tou správnou voľbou. Na farebné nechty nálepky môžu byť dohromady na jedinečné nechtov. Aplikácia je veľmi jednoduché a prirodzené nechty a umelé nechty je to možné. Takže samolepky bublina dlho držať klinec, odporúča konečnú pečať.

Pred bubliny nálepka nechtov nechty použité, to ako obvykle pripravili. Prírodných nechtov je šľachtenie a hladké, Nechty Art opatrne postavil. Na povrchu nechtov, nechty umenie môže potom Byť umiestnené na nálepke. Toto je požadovaný motív s pinzetou od Fólia vyriešený a nalepené na klinec. S nail Clipper, ktorý môže Použiť motív do požadovaného tvaru. Znepokojujúce previsy sú ľahko odstrániť pomocou súboru nechtov. Samolepky sú prilepené na nechty lisované a môže byť uzavretá. Ponúkajú jasnú srsť ako povrch alebo vrchný náter, ktorý je vyliečený Ultrafialovou lampou.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná