Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Nálepka a Stickers
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Nechtové nálepky - biele kryštály lesk nechtov s kamienkami
Podrobnosti
+

Nechtové nálepky Crystal kamene môžu byť v nechty a veľmi premenná vložte nechtový dizajn. Byt samolepiace kamienky sú rovnako prirodzené a umelé nechty vhodné a podlieha tiež gél alebo pod pečatí. Takže je to drahokamu Nechty art dlhé a trvale stabilná.
Nechtové nálepky Crystal kamene môžu byť použité v rôznych spôsoboch. Na Necht je pripravený ako obvykle. Prírodných nechtov je pestované a vo forme súbor, súbor nechty akryl alebo gél hore ako obvykle s C-krivka. Kamienky sú buď priamo na čisté a suché klinec sada hore a ľahko stlačené. Aplikácia je na prirodzené a umelé nechty rovnako tak možné. Zvlášť atraktívne sú kamene kryštál, ak sú vložené v modelovaní gél. Toto sú kamene v vlhké Vložený gél vrstvy, vrstva pod UV svetlom stvrdne a potom priamo vzťahuje vrstva tmelu gél. Takže ste sedieť šumivé nechty nálepka hlboko v modelovaní, povrch nechtov zostáva hladký a lesklý.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná