Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Nechtov tetovanie francúzsky štýl ozdôb striebro - francúzsky Nailart
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Nechtov tetovanie francúzsky štýl ozdôb striebro prinášajú zbrusu nový francúzsky vzhľad na prirodzené a umelé nechty. Striebro Ozdoby môžu byť prilepené na špičke nechta a mnoho ďalších Nechty art predmety môžu byť kombinované. Či už prírodné alebo umelé nechty, akrylové alebo Gél modelovanie, francúzske strieborné samolepky sú vždy dobrou voľbou.

Tak, že nechty štýl tetovanie francúzsky ozdoby striebro dlho držať klinec a optimálne nadobudnúť účinnosť, klinec je pripravený ako obvykle. Na Prírodných nechtov je súbor pre modelovanie a prestavaný s akryl alebo gél. Zvolené nechtov samolepky budú umiestnené na hotové nechty motív a ľahko stlačené, nadbytočné množstvo so súborom alebo Klieštiky na nechty sú odstránené. Poskytuje dlho drží na nechty konečnú pečať ako povrch. Toto opatrenie je tiež Ak klinec umenie samolepky prírodných nechtov. tu napríklad jasnú srsť, je vhodné chrániť nechtov a nechty tetovanie a poskytuje dlhotrvajúci lesk.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná