Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Nechtov Tetovanie
Fullcover nechtov tetovanie kvetinovým vzorom - rýchlo a samostatne

Podrobnosti
+

Jemné nechtov s minimom úsilia Môžete si nechty s Fullcover vytvoriť tetovanie kvetinový design. Na Ozdoby čierne kvet sú umiestnené na pripravené nechty, stlačené a uzavreté s hornou vrstvou. Vzniká tak permanentné Nechty art, ktorý vyzerá elegantný a jednotlivo a v rovnakom čase dotyk romantiky prináša.
Uplatňovanie nechtov samolepky je jednoduché. Vybrané obrazy sú starostlivo vyrezať, s nožnicami a vo forme. Tak film ľahko rieši z papiera podklad, tetovanie bude Fullcover nechtov kvetinový design pre asi minútu umiestnené v miske s vodou. S pinzety, nechtov tetovanie je odstránený a umiestnený na klinec. Po Zostatková vlhkosť s Zellette je starostlivo zaznamenané, ktorou sa rozširuje Fólie na nechty je hladký a môže byť uzavretá po vysušení. Na Môže byť použitý na prírodné ako aj akryl alebo gél nechty. V krátkom čase vedie k dlho-trvajúce nechtov, obzvlášť pôsobivé akty.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná