Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Nechtov Tetovanie
Nechtov tetovanie farebné francúzsky štýl - farebné nechty umenie pre lepenie
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Srdca a hviezdy v šťastný Regenbogenfarben sú ideálne hodí na nechty, farebné a šikovný móda. Uplatňovanie nechtov tetovanie farebné francúzsky štýl je veľmi jednoduché. Nechty samolepiace nálepky sú ľahko aplikovať a k lepšiemu Trvanlivosť zapečatené.


Teda nechtov tetovanie farebné francúzsky štýl na klinec natrvalo a spoľahlivo drží, dobrá príprava je potrebné. Nechtov je ako zvyčajne pestované v tvare a postavený v rámci modelu umiestnenie. Na povrchu hotové, čisté malé nechty samolepky môžete teraz úplne byť umiestnené podľa požiadaviek. Požadovaný motívy sú Zaznamenané nosné film s pár pinzety, znížiť potreby vo forme a Nastavte na čisté nechty. Vkladanie je možné aj v vlhké gél. Prebytok nálepka materiál môže, kde je to vhodné, s Odstrániť súbor. Teda nechtov art nálepky dlhé a spoľahlivo na klinec Stick pečatidlo používali ako povrch. V závislosti na nechty vhodný lak alebo vrchný náter. Finálna vrstva poskytuje natrvalo krásne nechty s nápadité nechtov tetovanie v jasných farbách.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná