Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Nechtové fólie Leopard - módne džungle pohľad na lepenie
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Nechty fólia Leopard pôsobí ako nail art voľne žijúcich a exotických v rovnakom čase a perfektným doplnkom k sexi provokatívne oblečenie. Film je s fólie lepidlo pevné a môže charakteru ako sú tiež použité na umelé nechty. Ako plné krytie alebo klinec môže byť aplikovaný umenie výzdoba fólie v rôznych variantoch. Odolnosť a lesk faktor sa zvýši o pečať.
Použiť nechty fólie v Leopard vzhľad, nechty musia byť čisté a suché, čisté s čistejšie a Zellette odmastené nechtovej platničky v rovnakom čase. To je dôležité pre dobrú priľnavosť najmä s prírodných nechtov. Fólie lepidlo sa nanáša v tenkej vrstve nechtovej platničky. To zmení po krátkej dobe jeho Farba od Milky transparentné a potom klinec fólie je umiestnený a stlačené palicami mieste krúživým pohybom alebo palisander. Po niekoľkých sekundách zaschnutí lepidla, ochranca môžu byť odstránené. Nechty potom zdobené alebo konečne zapečatené. Budovanie gél slúži pre uplatňovanie fóliou na umelé nechty. Priehľadný gél stvrdnúť mierne, potom film je stlačené na a gél stvrdne úplne. Tu je dôležité zrušiť prenos filmu náraz. Klinec je plne potom štylizované a skončil s vrchný náter.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná