Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nechtové nálepky hologramu vlny - Nailart raz inak
Podrobnosti
+

V závislosti od výskytu svetlo, nechty nálepka hologramu lesk vlny vo všetkých farbách. Tieto nechty art nálepky upútať pozornosť bezpečnosti a môže byť použitý pre inovatívne a extravagantné plný kryt design na prirodzené ako aj umelé nechty. Nechty samolepky na konci sú uzavreté pre dlhé držanie a vysoký lesk.
Uplatňovať nechtov nálepka hologramu vlny klinec pripravuje obvyklým spôsobom. Nechty art nálepky priamo prírodných nechtov musí byť vložený do formulára, to musí byť leštené, čisté a suché. Plné krytie klinec umenie môže dôjsť na model pozíciu nechty akryl alebo gél ak klinec je plne modelované a tvare. Nechty nálepka je odstránený z oporným plechom, umiestnené na nechty, a miesta. Stlačením jemne na nálepke dostane jeho priľnavosť k nechtovej platničky. Tak, aby dlhé nail art a spoľahlivé zostane na svojom mieste, konečne klinec je uzavretá. Môžu byť použité buď vrchný náter ako tesnenie gél alebo dokonca jasné laku.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná