Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017
Letné nálepka na nechty - nail art nálepky pre letný pocit
Podrobnosti
+

Nechtové nálepky leto s motívmi šťavnaté ovocie, kvety, zákon dlane a srdce poskytujú silné farby najmä Merry a zarážajúce. Pre letné nail art sú Nailsticker dokonalé a jednoduché upevnenie na klinec. Pečať ako povrch zabezpečuje dlho drží.
Udržujte nechtov umenie klinec samolepky leto chystajú profesionálne s dlhými nechtami musia byť dobre pripravené. Aplikácia je možná na prirodzené ako aj umelé nechty. Klinec je pestované, alebo modely a potom súbor vo formulári. Sú vhodné ako podklad pre Nalart nálepku v lete design, diskrétne ako príliš silné farby sú rovnako vhodné farebné nátery všetkých druhov. Na čistý povrch nechtov, malé individuálne motívy ako požadovaná sú umiestnené a zľahka pritlačia nadol. Tu najlepšie pár pinzety, s ktorými nechtov tetovanie môže byť odstránený z nosné film je vhodný ako pracovný prostriedok. Tak, že nechty dlhú palicu nálepky na nechty, pečať tvorí koniec nechty vzory. Tesniace gél je vhodný ako povrch, alebo dokonca jasné náter pre ochranu a lesk nechtu možno použiť.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná