Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Nechty umenie klinec fólie lepidlo-retro štýl - dotyk sedemdesiatych
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

By mali dostať veľmi zvláštne design nechtov, nechty umenie klinec film je samolepiaceho - retro štýle, ideálny. Oslňujúci motívmi v štýle retro conjure akcenty na klinec, ktorý je vynikajúci ako chytá. Cez nízku hrúbku fólie to môže byť ľahko aplikovaná v budove gél alebo pod pečaťou.
Prácu s nechtov umenie klinec fólie lepidlo - retro štýl je veľmi jednoduché. Klinec je vykonané obvyklým, fólia môže byť zapracovaná buď v rámci štruktúry gél alebo možno vložiť priamo pod hornej vrstvy. Čistý a suchý povrch je dôležitá pre bezpečné uchopenie Naiart nálepky. Sa odporúča aj mierne zdrsnenie nechtovej platničky buffer. Naiart film je nakrájame na správny tvar, s pinzetou motív možno od dopravcu stredne starostlivo odstránený a umiestnený na klinec na požadované miesto. Stlačením mierne fólie je pevná a môžu byť chránené potom štruktúra vrstvy gélu alebo priamo cez tesnenie. Hotových nechty čističe alebo použitie leštiace olej zabezpečuje dlhú topánok.

Veľkosť
+
0.006 Meter (m)
0.105 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná