Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Nechty umenie kovovým displej - rôzne formy
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Hviezda, kvapky a iné motívy kovový vzhľad sú roztriedené do kola displeja. 12 rôzne motívy možno ľahko odstrániť a jednoducho vkladajú do mokré gél alebo akryl. Vytvrdzovania vkladateľov získať ich silu, tesnenie zaisťuje lesk a dlho držať.

Vkladatelia dotvárajú každý nechtov a môže byť spracovaný s inými nail art výnimočné nechtov dizajn prvkov. Malé motívy nechtov umenie kovovým displej - rôzne tvary sú pomerne jednoducho vlhkú vrstvu gél vložené do. Môžu byť spracované vkladateľov kamienkami s transparentných alebo farebných gélov. Vytvrdený gél vrstvou, dostane kovového prvku jeho pevné uchopenie. Odstránenie zo zobrazeného okna je najjednoduchšie s pinzetou. S týmto zariadením, motívom môže byť umiestnený aj ideálne na klinec. Tesniace gél sa aplikuje pre trvácne spevnenie v modelovaní a požadovaný silný lesk nechtu. Vrchný náter je potom liečiť Ultrafialovou lampou. S čističom Zellette, môžete odstrániť vrstvu potu a dostane jeho high-lesklý povrch nechtu.

Veľkosť
+
0.06 Meter (m)
0.06 Meter (m)
0.009 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná