Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nechty umenie siete - tvarov tulle nechty modelovanie
Podrobnosti
+

Klinec umenie je vyrobený z tylu v rôznych farbách. Tento ornament z kategórie tvary stanovuje osobitné akcenty na klinec a dáva mu retikulárne štruktúru, ktorá upozorňuje na seba. Siete je možné použiť ako dekoráciu na nechty alebo francúzskom štýle.
V kontexte gél modelovanie nechtov je zahrnuté siete na klinec. V prvom kroku prírodných nechtov ako obvykle pripravili, potiahnuté primer a pripravovať gél je pokrytý. Kontaktná vrstva bude chrániť nechty od zafarbenie. Tylu NET je priniesol do požadovaného tvaru a umiestniť do vlhkých vrstvou stavebného gélu. Potom tvary sú pokryté ďalšiu vrstvu gélu a sú stanovené aj na klinec. Po liečbe, klinec je po vzore, na hornej strane poslednej vrstvy, vrchný náter je aplikovaný ako povrch. Tesnenie zaisťuje odolný proti poškriabaniu a hard-nosenie nechtovej platničky s dlho žiara. Čistenie s čistič alebo ošetrenia prípravkom na leštenie ropy posilnili topánok faktor.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná