Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Skeleton listy - extravagantné nechty umenie inšpirované prírodou
Podrobnosti
+

Leaf leaf kostra listami pre nail art sú úplne unikátne a sú ideálne na vytvorenie nechtov rôzneho druhu. Jemné štruktúry listu možno francúzskym štýlom alebo kombinovať s farebné gély. Nakoniec, tento organické nail art je uzavretá a zostáva tak natrvalo jasných a odolné.
Skeleton listy sa použijú pri gél na nechty, plachtou je znížiť veľkosť a umiestniť do vlhkých gél. Dizajn je úplne zadarmo, - ako viac neposedný vrstvy gélu alebo použiť špeciálne gély napríklad s trblietkami alebo matka účinky sú tiež možné. Vopred, klinec je obvyklým tvoril pripravovať gél a budovanie gél s primérov. Pred použitím tvary, je vhodné uplatňovať vrstvou stavebného gélu, aby sa zabránilo zafarbenie nechtov. Je klinec umenie gél vrstvy vrátane list má tvrdené, povrch Ak treba ďalšiu vrstvu gél je pokrytá. Tesnenie uzatvára modelovanie s kostra ruky. Top gél kabát alebo tmel zabezpečila nechtovej platničky s veľkou nádhera a dlho-trvajúce životnosti tohto nechtov umenie inšpirované prírodou.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná