Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Sušené Kvety

Sušené Kvety

Filter articles
Sušené kvety Sušené Kvety Sušené kvety
z 1,45 € *
Sušené kvety Béžový Sušené Kvety Sušené kvety Béžový
4,41 € *
Sušené kvety Červená Sušené Kvety Sušené kvety Červená
4,41 € *
Sušené kvety Oranžový Sušené Kvety Sušené kvety Oranžový
1,45 € *
Sušené kvety Žltá Sušené Kvety Sušené kvety Žltá
4,41 € *
Sušené kvety Modrá Sušené Kvety Sušené kvety Modrá
4,41 € *
Sušené kvety Zelená Sušené Kvety Sušené kvety Zelená
4,41 € *

Kvety sú neobyčajne krásne – voňajú, žiaria vo všetkých možných farbách a sú predzvesťou leta. Nečudo teda, že patria k obľúbeným motívom v oblasti bytového dizajnu, objavujú sa v rôznych motívoch na šatách a šperkoch a v japonskom umení Ikebana sú samé o sebe dizajnérskymi objektami. Kvety nás bezpochyby fascinujú, pretože predstavujú dokonalé umelecké diela prírody, majúce istým spôsobom aj erotické vyžarovanie. V tejto súvislosti sa určite mnohým vybavia inšpirujúce obrazy kvetov americkej maliarky Georgia O'Keeffe. Prečo teda nevyužiť kvety aj na zdobenie pekných ženských rúk a nechtov?

Nailart Designs kvietky sú malé kvietky z umelej hmoty na výber v piatich žiariacich farbách a krycej béžovej, ktoré Vaše nechty premenia na lúku plnú kvetov. Tieto malé ozdoby nie sú až tak elegantne vypracované a vďaka svojmu skôr jednoduchému vzhľadu nechávajú fantázii voľný priebeh. Môžu sa aplikovať ako na prirodzené, tak aj na umelé nechty. Vsádzajú sa do ešte nestvrdnutého UV gélu alebo akrylu a po stvrdnutí masy sú v nich spoľahlivo zafixované. Tieto malé odolné zázraky sa vďaka svojim rozmanitým farbám a svojmu jednoduchému tvaru prispôsobia každému nechtovému dizajnu a vyniknú najmä v pestrofarebných umeleckých kreáciách. Ako pri iných artikloch, aj tu platí – veľké balenia, ktoré sa využívajú predovšetkým v nechtových štúdiách, sú cenovo výhodnejšie ako štandardné balenia.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná