Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Trblietky francúzština - francúzsky Nailart s farebnými top nechty nálepka
Podrobnosti
+

Francúzsky raz inak nechty zapojiť sa Vytvoriť Glitter francúzsky nechtov nálepky. Namiesto klasickej bielej Nechty tip je nájsť s týmto Variantu šumivé nechty umenie s grafikou alebo kvetinovými vzormi. Francúzština najlepšie vyrovnať ľahko na modelované nechty zlepené a uzavreté.

Aplikácia trblietavých francúzskeho nechtov samolepky je jednoduché. Na Nechtov je obvyklým šlechtění alebo modely s akryl alebo gél. Je, že konečnú podobu našiel, povrch je vyčistený, nechtovej platničky musí byť bezprašná a suché. Požadovaný motív zo škály Trblietky francúzsky nechtov samolepky bude vytiahol jemne od dopravcu fólie, ideálne je to pár pinzety. Nechty samolepky na ktoré sa potom Horná časť nechta miesto a ľahko stlačené. Toto je francúzsky Nechty art s účinnosťou lesk už takmer hotové. Pre dlho-trvajúce životnosti na pečať, napríklad s tesniacim gélom robí nechty. To sa aplikuje v tenkej vrstve a zatvrdil pod UV svetlom.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná