Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €

Podmienky

Odňatie

Môžete zrušiť svoju zmluvu do 14 dní bez udania dôvodu písomnou formou (napr. list, fax, e-mail), alebo - zrušiť vrátením veci - v prípade, že tovar pred uplynutím.

Obdobie začína po obdržaní tohto oznámenia v písomnej forme, ale nie pred obdržaním tovaru príjemcovi (v prípade opakujúcich sa dodávok podobného tovaru, ktoré nie je pred obdržaním prvej čiastkovej dodávky) a tiež neplní svoje povinnosti podľa článku 246 § 2 v spojení s § 1 Abs . 1 a 2 návrhu zákona a naše povinnosti podľa § 312g ods 1 veta 1 BGB v spojení s článkom 246 § 3 Občianskeho zákonníka. Odvolanie obdobie stačí zaslať zrušenie alebo vec. Odvolanie musí byť zaslané:

nded e.K.
Arndt Leonards
Talbenden 17
D-52353 Düren - GERMANY
Tel.: +49 2428-8198991
Fax: +49 (0)2428-5088618
E-Mail: info@nded.com

Dôsledky

V prípade účinného odstúpenia sa vzájomne prijaté dávky majú byť vrátené a všetky výhody (napr. úroky).

Môžete nám Predstavenie získalo a výhody (napr. príspevky) nie alebo čiastočne vrátiť problém alebo len v zhoršenom stave, alebo, budete povinní zaplatiť náhradu. Pre zhoršenie a odvodených výhod, musíte zaplatiť odškodnenie iba v prípade, že použitie alebo zhoršenie je spôsobené prípadom zaoberať, mimo zvážení vlastností a fungovania. Pod pojmom "skúšanie vlastností a fungovania" sa vzťahuje na testovanie a vyhodnocovanie príslušných tovar, ako je to možné a bežné v obchode.

Prenosné položky musia byť vrátený na naše riziko. Musíte znášať náklady na vrátenie tovaru, pokiaľ dodaný objednaný tovar a ak cena vrátil prípad sumu do 40 eur, alebo ak ste na vyššiu cenu vec v čase zrušenia doteraz návrate alebo dala časť platby. Inak návrat je zdarma pre vás. Nie balíkovej veci si vyberáte.

Povinnosti pre náhrady, musia byť splnené do 30 dní. Obdobie začína pre vás, keď ste poslali zrušenie alebo tovaru, pre nás s ich príjmom. Zvláštne poznámky.

Vyššie právo odstúpiť od zmluvy sa vzťahuje iba na spotrebiteľa. Komerčné zákazníci majú právo odstúpiť od zmluvy neuplatňuje. Koniec odstúpenie.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná