Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Prsteňov

Prsteňov

Prsteňov nechty Prsteňov Prsteňov nechty
z 1,95 € *
Prstene krútiaci moment tyč s podporou Prsteňov Prstene krútiaci moment tyč s podporou
13,00 € *
-45%
Prsteňov moment tyč držiaka Prsteňov Prsteňov moment tyč držiaka
8,66 € *
4,33 € / 100 g
-45%

Pekné ženské ruky sú ako stvorené pre nosenie rôznych ozdôb. Medzi tradičné ozdoby rúk patria prstene, náramky, retiazky, ako aj namaľované nechty. Mnohé ženy takéto klasické decentné okrasy po čase omrzia. A ak majú rady trochu extravagancie (bez toho, aby pôsobili nevkusne), je nechtový dizajn na umelých nechtoch v kombinácii s nail art krúžkami presne to pravé. Tieto priesvitné alebo biele krúžky s umelej hmoty je možné rovnako ako umelé nechty rôznymi spôsobmi pomaľovať a ozdobiť módnymi doplnkami. Keďže v domácnosti nie je vždy poruke kompletná výbava potrebná na úpravu takýchto nechtov, ponúkame na našich stránkach nielen krúžky v malých a veľkých baleniach (veľké balenia za výhodnejšiu cenu), ale aj potrebné príslušenstvo určené na opracovanie nail art krúžkov a ich nasadenie na nechty. V takejto sade nájdete banánový pilník, leštiaci blok, otočné drievko s príslušnou podložkou, krúžky v rôznych obmenách, ako aj návod na použitie. Pochopiteľne je možné tieto produkty objednať aj samostatne.

Nail art krúžky a príslušné doplnky zodpovedajú európskym normám. Tieto výrobky sú úplne neškodné a je ich možné použiť ako doma, tak aj v profesionálnom nechtovom štúdiu. Popusťte uzdu fantázii pri zdobení Vašich nechtov nail art krúžkami!


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€